Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā Valērija Kuļibabas trenētais HK "Rīga" pirmdien Piņķos zaudēja Čehovas "Russkie Vityazi" - 0:7. Šosezon tas ir rīdzinieku smagākais zaudējums savā laukumā.

Kā jau ziņots, svētdienas spēlē rīdzinieki šo Piemaskavas klubu pieveica ar 3:1.

Pirmdienas mača 12. minūtē pretinieki ieslidoja laukuma saimnieku aizsardzības zonā, uzbrucēja metiens tika nobloķēts, ripu uztvēra otrs viesu hokejists un guva vārtus - 0:1. Pirmā perioda pēdējā minūtē sakāvās rīdzinieku pirmās maiņas Antons Siņegubovs (188cm, 80kg) un piemaskaviešu aizsargs Igors Ridčenko (180cm, 85kg) - pēc viena no pirmajiem sitieniem pretinieka ķivere nokrita uz ledus, bet citādi cīņa bija līdzīga un ar daudziem trāpījumiem. Pēc kaušļu izšķiršanas mūsējais taustīja muti, savukārt oponenta roka bija cietusi no sitieniem pret ķiveri un asiņoja. Abi tika sodīti ar 5+20 minūtēm, līdz ar to spēle viņiem noslēdzās.

Starta periodā krietni aktīvāk uzbruka viesi no Čehovas, otrajā nogrieznī viņi darbojās labāk un efektīvāk, iemetot vēl trīs ripas - 0:4. Noslēdzošajā trešdaļā rezultāts kļuva vēl nepatīkamāks, tādējādi mājiniekiem nācās piekāpties ar 0:7.

HK "Rīga" joprojām ieņem 13. vietu Rietumu konferencē, savukārt šis krievu klubs tur atrodas trīs pozīcijas augstāk. 24. un 25. februārī rīdzinieki uzņems rietumu "top 8" klubu Čerepovecas "Alamz" - arī šīs spēles būs vērojamas Sportacentrs.com tiešraidē.

sportacentrs.com

Publicēts