Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā HK "Rīga" šovakar Piņķos atzina Novomoskovskas "Akademiya Mikhailova" pārākumu - 1:4. Jaunais gads tādējādi sākās ar zaudējumu.

Atgādinām, ka 10. oktobrī Rīgas klubs pakāpās uz trešo vietu MHL, savukārt novembrī un decembrī klājās bēdīgi - 12 mačos tika izcīnītas vien divas uzvaras.

Šodien rīdzinieki aizvadīja pirmo maču 2021. gadā, pretī stājās Novomoskovskas "Akademiya Mikhailova", kas ir Rietumu konferences vājākā vienība. Pirmajā periodā vairāk uzbruka mājinieki, taču vārtus guva pretinieki. Otrajā nogrieznī ciemiņi pārņēma iniciatīvu un iemeta vēl divas ripas. Pēdējās trešdaļas sākumā Rīgas komanda ar nelieliem spēkiem devās pretuzbrukumā, uzbrucējs Patriks Zabusovs kā vienīgais laukuma saimnieks ieslidoja krievu aizsardzības zonā un no patālas distances ar plaukstas metienu pārsteidza vārtsargu - 1:3. Turpinājumā viesi iemeta vēl vienu ripu, tādējādi HK "Rīga" piekāpās ar 1:4. Šajā spēlē visi vārti tika gūti vienādos sastāvos, mājinieki neizmantoja daudzās iespējas skaitliskajā vairākumā.

Rietumu konferencē rīdzinieki saglabāja 12. pozīciju, bet minētie krievi tur pakāpās uz priekšpēdējo vietu.

sportacentrs.com

Publicēts
1
HK Riga
2 minBrikmanis Arturs
02:51Holding
2 minFjodorovs Deniss
03:51Slashing
0:1Danilov Anton S.
18:00Anop Daniil
2 minShamsutdinov Ruslan
2 minDegtyaryov Kirill
09:55Slashing
2 minDutkovsky Daniil
18:57Checking from behind
2
HK Riga
2 minAndzans Arturs
36:37Cross-checking
0:2Filippov Yegor D.
21:08Anop Daniil, Danilov Anton S.
0:3Korbit Prokhor
23:19
10 minDutkovsky Daniil
20:57Misconduct penalty
2 minBabushkin Grigory
31:33Slashing