Valērija Kuļibabas trenētais HK "Rīga" šovakar Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā viesos pieveica Novomoskovskas "Mikhailov Academy" - 6:3.

Pirmajā periodā Daņila Larionovs vārtu priekšā tika pie atlēkušās ripas un panāca 1:0. Krievu komanda skaitliskajā mazākumā mēģināja kaut ko izveidot viesu aizsardzības zonā, taču zaudēja ripu un Rihards Liģis sekmīgi noslēdza ātru prettriecienu (2:0). Burzmā pie vārtiem veiklākais izrādījās Antons Siņegubovs, kurš noformēja 3:0. Otrajā periodā pretinieku aizsardzības zonā visai netraucētu saspēlēšanos noslēdza Mikus Mintautišķis (4:0), bet pēc 28 sekundēm mājinieku zonas centrā piespēli saņēma Rūdolfs Polcs un meta precīzi (5:0). Pēc teicamas tālās piespēles divi mūsējie apdraudēja vārtus, un Gļebs Prohorenkovs panāca 6:0. Atlikušajā laikā pretinieki iemeta trīs ripas, divas piecu minūšu vairākumā.

HK Rīga - Mikhailov Academy 6:3 (3:0, 2:0, 1:3)

Vārti: 04:38 Larionovs (Polcs, Tumanovs, vair.) 1:0, 14:00 Liģis (Mateiko, vair.) 2:0, 18:27 Siņegubovs (Larionovs, Millers, vair.) 3:0, 33:43 Mintautišķis (Ziemiņš, Prohorenkovs) 4:0, 34:15 Polcs, Bucenieks, Larionovs) 5:0, 43:32 Prohorenkovs (Siņegubovs, Andžāns) 6:0, 45:43 Semjonovskis 6:1, 54:34 Kondratenko (Ježovs, vair.), 6:2, 56:38 Kovaļovs (vair.) 6:3.

Soda minūtes: 49:53 Metieni: 39:30

Vārtsargi: Reinis Liepiņš - Danijars Sultanovs (no 18:27 Aleksandrs Jevdakimovs)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Trešā uzvara pēc kārtas! #hkriga #mhl

A post shared by HK RIGA (@hkrigaofficial) on

Publicēts
1
HK Riga
2 minKomarov Artyom
02:42High-sticking
10 minPirogovsky German
11:19Misconduct penalty
2 minKomarov Artyom
16:31Elbowing
2 minMikhailaki Vladimir
19:25Roughing
0:1Larionovs Danila
04:38Polcs Rudolfs, Tumanovs Miks
0:2Ligis Rihards
14:00Mateiko Nikita, Millers Gustavs
0:3Sinegubovs Antons
18:27Larionovs Danila, Polcs Rudolfs
2 minVorona Roberts
08:02Tripping
2 minAndzans Arturs
10:02Throwing the puck outside the playing area
2 minMillers Gustavs
19:25Roughing
2 minSmits Harijs
19:25Roughing
2
HK Riga
10 minPirogovsky German
11:19Misconduct penalty
2 minMikhailaki Vladimir
19:25Roughing
2 minKachesov Oleg
23:49Interference
2 minKosterev Alexei
34:52High-sticking
0:4Mintautiskis Mikus
33:43Ziemins Kaspars, Prohorenkovs Glebs
0:5Polcs Rudolfs
34:15Bucenieks Karlis, Larionovs Danila
2 minMillers Gustavs
19:25Roughing
2 minSmits Harijs
19:25Roughing
2 minLarionovs Danila
25:06Tripping
2 minProhorenkovs Glebs
29:26Slashing
3
HK Riga
1:6Semenovsky Dmitry
45:43
2:6Kondratenko Alexander
54:34Yezhov Andrei V.
3:6Kovalyov Vladislav
56:38Kondratenko Alexander, Mikhailaki Vladimir
2 minMelnichenko Stepan
40:13Roughing
2 minMikhailaki Vladimir
40:13Roughing
2 minPirogovsky German
40:55Cross-checking
2 minPirogovsky German
43:56Cross-checking
5 minMeshkov Grigory
59:58Fisticuffs
20 minMeshkov Grigory
59:58Game misconduct penalty
0:6Prohorenkovs Glebs
43:32Sinegubovs Antons, Andzans Arturs
2 minProhorenkovs Glebs
40:13Roughing
2 minMateiko Nikita
40:13Roughing
2 minPolcs Rudolfs
43:56Roughing
2 minLigis Rihards
53:15Tripping
5 minMateiko Nikita
53:45Fisticuffs
2 minMateiko Nikita
53:45Instigator
20 minMateiko Nikita
53:45Game misconduct penalty
2 minLarionovs Danila
59:58Roughing
  • 02:42 2 min Komarov Artyom (High-sticking)
  • 04:38 0:1 Larionovs Danila (Polcs Rudolfs, Tumanovs Miks)
  • 08:02 2 min Vorona Roberts (Tripping)
  • 10:02 2 min Andzans Arturs (Throwing the puck outside the playing area)
  • 11:19 10 min Pirogovsky German (Misconduct penalty)
  • 14:00 0:2 Ligis Rihards (Mateiko Nikita, Millers Gustavs)
  • 16:31 2 min Komarov Artyom (Elbowing)
  • 18:27 0:3 Sinegubovs Antons (Larionovs Danila, Polcs Rudolfs)
  • 19:25 2 min Mikhailaki Vladimir (Roughing)
  • 19:25 2 min Millers Gustavs (Roughing)
  • 19:25 2 min Smits Harijs (Roughing)
  • 23:49 2 min Kachesov Oleg (Interference)
  • 25:06 2 min Larionovs Danila (Tripping)
  • 29:26 2 min Prohorenkovs Glebs (Slashing)
  • 33:43 0:4 Mintautiskis Mikus (Ziemins Kaspars, Prohorenkovs Glebs)
  • 34:15 0:5 Polcs Rudolfs (Bucenieks Karlis, Larionovs Danila)
  • 34:52 2 min Kosterev Alexei (High-sticking)
  • 40:13 2 min Melnichenko Stepan (Roughing)
  • 40:13 2 min Mikhailaki Vladimir (Roughing)
  • 40:13 2 min Prohorenkovs Glebs (Roughing)
  • 40:13 2 min Mateiko Nikita (Roughing)
  • 40:55 2 min Pirogovsky German (Cross-checking)
  • 43:32 0:6 Prohorenkovs Glebs (Sinegubovs Antons, Andzans Arturs)
  • 43:56 2 min Pirogovsky German (Cross-checking)
  • 43:56 2 min Polcs Rudolfs (Roughing)
  • 45:43 1:6 Semenovsky Dmitry
  • 53:15 2 min Ligis Rihards (Tripping)
  • 53:45 5 min Mateiko Nikita (Fisticuffs)
  • 53:45 2 min Mateiko Nikita (Instigator)
  • 53:45 20 min Mateiko Nikita (Game misconduct penalty)
  • 54:34 2:6 Kondratenko Alexander (Yezhov Andrei V.)
  • 56:38 3:6 Kovalyov Vladislav (Kondratenko Alexander, Mikhailaki Vladimir)
  • 59:58 5 min Meshkov Grigory (Fisticuffs)
  • 59:58 20 min Meshkov Grigory (Game misconduct penalty)
  • 59:58 2 min Larionovs Danila (Roughing)