DINAMO RĪGA jauniešu komanda HK RĪGA š.g. 7. un 8. septembrī ar spēlēm Inbox ledus hallē Piņķos pret KAPITAN komandu no Piemaskavas pilsētas Stupino sāks savu 12. sezonu Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL). Abu spēļu sākums plkst. 18:30 un klātienē tās bez maksas varēs apmeklēt personas ar derīgiem COVID-19 sertifikātiem, kas apliecina pabeigtu vakcināciju vai pārslimošanas faktu.

Pēc iepriekšējās MHL sezonas HK RĪGA komandā ir notikušas visai ievērojamas pārmaiņas. Treneru korpusā, pēc vienas sezonas DINAMO RĪGA komandā, ir atgriezušies galvenais treneris Raimonds Vilkoits un viņas asistents Aleksandrs Ņiživijs, bet par vārtsargu treneri turpinās strādāt Nikolajs Žurkovs. Komandas menedžera funkcijas turpinās pildīt Juris Opuļskis. Spēlētāju sastāvā no iepriekšējās sezonas pieteikumā ir palikuši 14 hokejisti, bet klāt nācis 21 jauns hokejists, un līdz ar to arī ir samazinājies komandas vidējais vecums. Pilnībā ir mainījusies vārtsargu līnija, bet arī aizsardzībā un uzbrukumā ir ievērojamas izmaiņas.

MHL trīspadsmitās sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda regulārajā čempionātā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). HK RĪGA komanda  spēlēs Rietumu konferencē, kur ā kopā būs 17 komandas un tikai 8 labākās iekļūs play-off.

Publicēts