HK "Rīga" Jaunatnes līgā atzina Maskavas "Krasnaya Armiya" pārākumu (2:6). Vakar mājinieki, aizvadot savu pirmo spēli sezonā, uzvarēja ar 6:1.

Cīņas sākums rīdziniekiem gan bija ļoti sekmīgs. 19 gadus vecais Rihards Liģis izslidoja no aizvārtes un jau piektajā minūtē panāca 1:0 viesu labā, gūdams savus otros vārtus sešās sezonas spēlēs. Nieka 10 sekundes vēlāk "Rīga" pārkāpa noteikumus, pirmo mazākumu izturēja, tomēr otrajā mazākumā 16. minūtē ielaida. "Krasnaya Armiya" par mata tiesu atstāja ripu uzbrukuma zonā, bet uzbrukuma turpinājumā pie brīva metiena no vārtu priekšas tika Daņila Hulapovs.

Tieši Hulapovs pirmās trešdaļas pēdējā minūtē sagādāja "Rīgai" otro vairākumu, bet vadības atgūšanas vietā sanāca 1:2. "Krasnaya Armiya" izturēja skaitlisko mazākumu, bet Hulapovs atgriezās uz ledus un palīdzēja Artjomam Pugačovam izrauties vienatnē pret Reini Liepiņu (2:1). Aizritēja tikai 19 sekundes, un mājinieki iemeta arī trešo ripu. Divi "Rīgas" aizsargi pazaudēja ripu aiz saviem vārtiem, un Matvejs Averočkins panāca 3:1. Arī vakar "Krasnaya Armiya" otrā perioda sākumā ļoti īsā intervālā no 1:1 panāca 3:1, otros un trešos vārtus gūstot ar 12 sekunžu starpību.

Pēdējā trešdaļā komandas apmainījās realizētiem vairākumiem, bet izskaņā "Krasnaya Armiya" guva vēl divus vārtus – 6:2. Piekto un sesto izbraukuma spēli pēc kārtas "Rīga" aizvadīs 17. un 18. septembrī, viesojoties pie Maskavas apgabala "Atlant".

sportacentrs.com

Publicēts
1
Krasnaya Armiya HK Riga
1:1Khulapov Danila
15:39Kuzminov Yegor, Alishlalov Malik
2 minKorobkin Vladislav
07:13Hooking
2 minKhulapov Danila
19:17Hooking
0:1Ligis Rihards
04:15Spilva Rudolfs
2 minSinegubovs Antons
04:25Holding
2 minMillers Gustavs
14:08Hooking
2
2:1Pugachyov Artyom
21:23Khulapov Danila
3:1Averochkin Matvei
21:42Poltapov Prokhor
2 minPoltapov Prokhor
37:30Roughing
2 minPolcs Rudolfs
27:02Interference
2 minMintautiskis Mikus
57:36Pugachyov Artyom
2 minPugachyov Artyom
47:53Tripping
2 min
53:59Too many players on the ice
4:2Mintautiskis Mikus
47:59Fjodorovs Deniss
2 minLigis Rihards
41:52Roughing
2 minBucenieks Karlis
43:39Holding
  • 04:15 0:1 Ligis Rihards (Spilva Rudolfs)
  • 04:25 2 min Sinegubovs Antons (Holding)
  • 07:13 2 min Korobkin Vladislav (Hooking)
  • 14:08 2 min Millers Gustavs (Hooking)
  • 15:39 1:1 Khulapov Danila (Kuzminov Yegor, Alishlalov Malik)
  • 19:17 2 min Khulapov Danila (Hooking)
  • 21:23 2:1 Pugachyov Artyom (Khulapov Danila)
  • 21:42 3:1 Averochkin Matvei (Poltapov Prokhor)
  • 27:02 2 min Polcs Rudolfs (Interference)