Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā Valērija Kuļibabas trenētais HK "Rīga" otrdien izbraukumā zaudēja līderim Jaroslavļas "Loko" - 1:8. Spēles izskaņā rīdzinieku goda vārtus guva Antons Siņegubovs.

Jaroslavļas starta periodā liels pārsvars bija laukuma saimniekiem, kuri gan iemeta tikai vienu ripu, kad vārtu priekšā izcēlās "Loko" spēlētājs - 1:0. Otrajā trešdaļā cīņa izskatījās it kā līdzvērtīgāka, taču "Loko" momentu realizācija bija ļoti augstā līmenī. Mājinieki guva četrus vārtus nepilnās trijās ar pusi minūtēs - vispirms rīdzinieku nelaime piezagās no aizvārtes, pēc 71 sekundes rezultāts kļuva 3:0, vēl pēc 71 sekundes "Loko" karuselis noslēdzās ar metienu praktiski tukšos vārtos (4:0), un galu galā tālmetiens pārsteidza Ēriku Vītolu, kurš nupat bija nomainījis kolēģi Svenu Sokolovski - 5:0.

Trešā periodā vidū MHL līdervienības hokejisti teicami izspēlēja pretuzbrukumu un panāca 6:0. Turpinājumā mājinieki iemeta vēl divas ripas (8:0), savukārt "Loko" vārtu priekšā nepieskatītais ciemiņš Antons Siņegubovs guva goda vārtus - 8:1. Izbraukumā rīdzinieku līdz šim smagākais zaudējums tika piedzīvots 28. janvārī Sanktpēterburgā pret "SKA-1946", kad sanāca 0:7.

HK "Rīga" joprojām ieņem 13. vietu Rietumu konferencē, savukārt Jaroslavļas "Loko" atrodas MHL līderpozīcijā. Rīt šīs komandas spēkosies vēlreiz, savukārt 5. un 7. februārī rīdzinieki noslēgs sezonu ar izbraukuma spēlēm pret rietumu "top 6" klubu Čerepovecas "Alamz".

sportacentrs.com

Publicēts
1
Loko HK Riga
1:0Volkov Alexander S.
12:56Korablyov Vladimir
2 minBychkov Roman
15:15Roughing
2
Loko HK Riga
2:0Nikulin Stepan
20:24Denezhkin Maxim, Bychkov Roman
3:0Nazarov Ilya A.
21:35Akhunov Timur
4:0Manin Yegor
22:46Kozhevnikov Alexei M., Beryozkin Maxim
5:0Goryachev Alexei
23:51Perevalov Alexander, Volkov Alexander S.
2 minBrauns Kristers
28:56Tripping
3
Loko HK Riga
6:0Beryozkin Maxim
51:51Tyuvilin Dmitry, Manin Yegor
7:0Goryachev Alexei
55:39Akhunov Timur, Bannikov Matvei
8:0Lukichyov Anton
57:24Perevalov Alexander, Volkov Alexander S.
2 minTesanov Daniil
43:22High-sticking
2 minTyuvilin Dmitry
47:56Cross-checking
8:1Sinegubovs Antons
57:57Polcs Rudolfs, Larionovs Danila
2 minBrikmanis Arturs
42:10Holding
2 minFjodorovs Deniss
43:19Tripping
  • 12:56 1:0 Volkov Alexander S. (Korablyov Vladimir)
  • 15:15 2 min Bychkov Roman (Roughing)
  • 20:24 2:0 Nikulin Stepan (Denezhkin Maxim, Bychkov Roman)
  • 21:35 3:0 Nazarov Ilya A. (Akhunov Timur)
  • 22:46 4:0 Manin Yegor (Kozhevnikov Alexei M., Beryozkin Maxim)
  • 23:51 5:0 Goryachev Alexei (Perevalov Alexander, Volkov Alexander S.)
  • 28:56 2 min Brauns Kristers (Tripping)
  • 42:10 2 min Brikmanis Arturs (Holding)
  • 43:19 2 min Fjodorovs Deniss (Tripping)
  • 43:22 2 min Tesanov Daniil (High-sticking)
  • 47:56 2 min Tyuvilin Dmitry (Cross-checking)
  • 51:51 6:0 Beryozkin Maxim (Tyuvilin Dmitry, Manin Yegor)
  • 55:39 7:0 Goryachev Alexei (Akhunov Timur, Bannikov Matvei)
  • 57:24 8:0 Lukichyov Anton (Perevalov Alexander, Volkov Alexander S.)
  • 57:57 8:1 Sinegubovs Antons (Polcs Rudolfs, Larionovs Danila)