Jaunatnes hokeja līgā (MHL) smagu zaudējumu piedzīvoja Latvijas komanda "Rīga", kas izbraukumā ar 3:7 kapitulēja Stupino "Kapitan" komandas priekšā. Rīdzinieku rindās laukumā atgriezās virkne ikdienā komandas pamatsastāvā esošo hokejistu.

"Rīga" pēc divu maču pārtraukuma spēlēja ar pilnu sastāvu - četriem virknējumiem. Tomēr rīdziniekiem tas nelīdzēja, jo jau līdz septītajai minūtei Pāvels Daņiļins un Vladislavs Korškovs "Kapitan" komandu izvirzīja vadībā ar 2:0. Tiesa 12. minūtē Patriks Zabusovs pietuvināja "Rīgu" līdz minimālam deficītam - 1:2. Pirmās trešdaļas turpinājumā gan Ēriks Vītols tika pārspēts vēl vienu reizi - 3:1 "Kapitan".

Pēc pārtraukuma situācija nemainījās, "Kapitan" nākamajos divos periodos palielinot pārsvaru līdz graujošajam 7:1. Pa divām reizēm mājinieku labā izcēlās Grigorija Ponkratovs un Dmitrijs Konstantinovs. Jāmin, ka trešās trešdaļas sākumā rīdzinieku cietoksnī stājās Bruno Brūveris, kurš savā cietoksnī ielaida trīs ripas. Pēdējās septiņās minūtēs rezultātu nedaudz cienīgāku padarīja Rūdolfs Polcs un Gustavs Millers.

Rītdien komandas savā starpā spēkosies vēlreiz. "Rīga" ar 25 spēlēs iekrātiem 28 punktiem Rietumu konferencē ieņem astoto pozīciju, kamēr "Kapitan" ar 12 punktiem 23 mačos atrodas 14. vietā.

14:19Rybin Alexei, Yuzbashyan Roman
2 minKroshchinsky Fyodor
11:51Interference
2:1Zabusovs Patriks
11:18Mintautiskis Mikus
2
4:1Konstantinov Dmitry
33:35Smirnov Savva
2 minKonstantinov Dmitry
26:04Hooking
2 minMelnichenko Kirill
26:41Roughing
2 minMateiko Nikita
25:20High-sticking
2 minAndzans Arturs
35:54Throwing the puck outside the playing area
2 minFjodorovs Deniss
51:32Korshikov Vladislav, Filippov Danila
2 minMuravyov Anton
45:01Hooking
2 minKulagin Alexander M.
53:11Checking to the head and neck area
10 minKulagin Alexander M.
53:41Misconduct penalty
55:17Kneeing
7:2Polcs Rudolfs
53:41Tumanovs Miks, Sinegubovs Antons
7:3Millers Gustavs
58:42Larionovs Danila