Zaudējumu Jaunatnes hokeja līgā (MHL) piedzīvojis Latvijas klubs "Rīga", kas sešu maču izbraukuma sērijas pirmajā spēlē ar 1:4 atzina Sanktpēterburgas "SKA-Varyagi" pārākumu.

Nominālā spēles mājiniece šodien, kā arī rītdienas mačā būs "Rīga", kura piekrita šīs mājās cīņas aizvadīt viesos. Abu komandu iepriekšējos divos dueļos šosezon ar rezultātu 3:2 pārāka bija izrādījusies "SKA-Varyagi" vienība.

Sanktpēterburgieši arī šodienas spēli uzsāka ļoti veiksmīgi, piektajā minūtē Ērikam Vītolam kapitulējot pēc tam, kad Aleksandra Pustovalova raidījumu sekmīgi pielaboja Aleksandrs Katajevs - 1:0. Savukārt jau mazāk nekā pēc pusotras minūtes Dmitrijs Bučeļņikovs pēc Kirila Tankova piespēles no sāna dubultoja "SKA-Varyagi" pārsvaru - 2:0. Pusotru minūti līdz trešdaļas izskaņai ar plaukstas metienu no zonas vidus 3:0 uz rezultāta tablo uzstādīja Jegors Soboļevskis.

mhl.khl.ru

Publicēts
1
HK Riga
2 minSpilva Rudolfs
HK Riga
2 minBucenieks Karlis
39:56Tripping
2 minMamaladze David
27:03Boarding