Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā Valērija Kuļibabas trenētais HK "Rīga" šodien izbraukumā ar 1:3 zaudēja Čerepovecas "Almaz", kas ir Rietumu konferences "top 6" komanda. Viesu vienīgo ripu iemeta 17 gadus vecais Sandis Vilmanis. Rīdzinieki sezonu noslēdza ar deviņiem zaudējumiem, finišējot 24. pozīcijā starp 32 klubiem.

Šodienas pirmajā periodā neliels pārsvar bija viesiem no Rīgas, taču rezultāts saglabājās sākotnējais - 0:0. Otrā nogriežņa sākumā "Almaz" aizkapājās līdz ciemiņu vārtu priekšai un ar trešo metienu panāca 1:0. Trešdaļas turpinājumā mājinieki saimniekoja, taču rīdzinieki viņiem neļāva gūt vēl kādu panākumu. Trešā perioda vidū aizturētā soda laikā čerepovecietis noķēra vārtsargu pretkustībā un ar spēcīgu metienu noformēja 2:0. Turklāt tajā epizodē Artūrs Brikmanis, cīnoties aizsardzībā tika sodīts ar 5+20 minūtēm. Skaitliskajā mazākumā Antons Siņegubovs piespēlēja nepieskatītajam Sandim Vilmanim, kurš nokļuva vienatnē pret vārtsargu un efektīgi triumfēja - 2:1. Minētajā vairākumā "Almaz" noformēja 3:1, kas izrādījās gala rezultāts.

Rietumu konferencē HK "Rīga" ar 44 punktiem finišēja 13. vietā, līdz izslēgšanas spēlēm pietrūka vismaz 35 punktu. Šī sezona neizdevās, kaut gan oktobrī tika sasniegta pat otrā pozīcija rietumos un trešā vieta MHL. Iepriekšējā sezonā rīdzinieki ar 76 punktiem rietumos bija septītie un tika "play-off", tur pirmajā kārtā trīs reizes piekāpās Jaroslavļas "Loko" (0:4, 2:4, 1:4) un nākamajā kārtā, bet tad koronavīrusa pandēmijas dēļ turnīrs noslēdzās priekšlaicīgi.

sportacentrs.com

Publicēts