HK "Rīga" trešdien piedzīvoja zaudējumu Jaunatnes hokeja līgas (MHL) izslēgšanas turnīra jeb Harlamova kausa Rietumu konferences ceturtdaļfināla otrajā spēlē.

Rīdzinieki viesos ar 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) zaudēja Jaroslavļas "Loko", sērijā līdz trim uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-2.

Pirmo ripu Jāņa Vora sargātajos vārtos ieraidīja Maksims Deņežkins, kurš piecarpus minūtes pirms pirmā perioda beigām lielajā vairākumā izmantoja situāciju, kurā viens no latviešu hokejistiem bija zaudējis nūju. Pēc trīsarpus minūtēm Jānis Švanenbergs pēc pretuzbrukuma panāca 1:1.

Arī spēles otrajā nogrieznī komandas apmainījās gūtiem vārtiem. Vispirms perioda pirmajā minūtē Jegors Maņins veica reidu no laukuma viduslīnijas un meistarīgi noslēdza uzbrukumu. Pāris minūtes vēlāk rīdzinieki ātrā pretuzbrukumā savērpa pamatīgu viesuli pie "Loko" vārtiem, Bulatam Gaļimovam panākot 2:2.

Lai arī otrā perioda sākumā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, atlikušajā laikā neviens no vārtsargiem vairs netika pārspēts. Vadību mājinieki ieguva nepilnas četras minūtes līdz mača beigām, kad precīzu metienu izdarīja Vladislavs Ribakovs.

Rīdzinieki nepilnas divas minūtes līdz spēles beigām vēl ieguva iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā, kā arī pusminūti līdz dueļa beigām noņēma vārtsargu. Aptuveni desmit sekundes līdz finālsvilpei "Rīgas" uzbrucēji pēc bīstama metiena pa trijiem nespēja iestumt ripu "Loko" vārtos. Īsi pēc tam ripu ieguva Maņins, kurš ar tālu metienu tukšos vārtos panāca 4:2.

Otrdien rīdzinieki zaudēja ar 0:4.

Turpinājumā abas komandas dosies uz Latviju, kur sestdien aizvadīs sērijas trešo spēli. Ja būs nepieciešams ceturtais mačs, tas notiks svētdien Latvijā, bet piektā spēle iecerēta otrdien Jaroslavļā.

17:51Sinegubovs Antons, Galimov Bulat
2 minSinegubovs Antons
03:51High-sticking
2 minBergmanis Arvils
07:38High-sticking
2 minLigis Rihards
12:53Hooking
2 minTumanovs Miks
13:20Roughing
2
2:1Manin Yegor
20:48Denezhkin Maxim, Beryozkin Maxim
2 minGutik Daniil
26:13Hooking
2 minNikolayev Ilya E.
30:08Unsportsmanlike conduct
2:2Galimov Bulat
22:55Gegeris Emils, Fjodorovs Deniss
2 minMillers Gustavs
28:39Throwing the puck outside the playing area
3
3:2Rybakov Vladislav
56:23Nikolayev Ilya E.
4:2Manin Yegor
59:58
2 minGoryachev Alexei
42:14Hooking
2 minTyuvilin Dmitry
58:33Throwing the puck outside the playing area