HK "Rīga" otrdien cieta zaudējumu Jaunatnes hokeja līgas (MHL) izslēgšanas turnīra jeb Harlamova kausa Rietumu konferences ceturtdaļfināla pirmajā spēlē.

Rīdzinieki viesos ar rezultātu 0:4 (0:2, 0:0, 0:2) piekāpās pērnā gada čempionei Jaroslavļas "Loko", sērijā līdz trim uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-1.

Jau mača trešajā minūtē Daņiils Tesanovs atbruņoja rīdziniekus viesu aizsardzības zonā un ar metienu tuvajā augšējā stūrī panāca 1:0. Piecas minūtes pirms pirmā perioda beigām Jānis Voris, cenšoties izmest ripu ārā no zonas, trāpīja ar to korpusā Iļjam Čefanovam, kurš kļūdu izmantoja un dubultoja mājinieku pārsvaru.

Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet spēles trešā nogriežņa ceturtajā minūtē Tesanovs pielaboja komandas biedra metienu no zilās līnijas un panāca 3:0 "Loko" labā. Spēles pēdējā minūtē lielajā mazākumā Voris pazaudēja nūju, un sešas sekundes pirms finālsvilpes Jegors Maņins ieraidīja vēl vienu ripu latviešu vārtos.

Trešdien abas komandas tiksies atkārtoti, bet pēc tam dosies uz Latviju, kur sestdien aizvadīs sērijas trešo spēli. Ja būs nepieciešams ceturtais mačs, tas notiks svētdien Latvijā, bet piektā spēle iecerēta otrdien Jaroslavļā.

15:11
2 min
05:10Too many players on the ice
2 minGalimov Bulat
16:08Tripping
2
2 minBeryozkin Maxim
29:22High-sticking
2 minManin Yegor
59:54Denezhkin Maxim, Beryozkin Maxim
2 minDenezhkin Maxim
47:10Interference
2 minAbrosimov Ruslan
54:44Slashing
2 minTumanovs Miks
59:21Roughing
2 minBergmanis Arvils
59:45Roughing
  • 02:34 1:0 Tesanov Daniil
  • 05:10 2 min (Too many players on the ice)
  • 15:11 2:0 Chefanov Ilya
  • 16:08 2 min Galimov Bulat (Tripping)
  • 29:22 2 min Beryozkin Maxim (High-sticking)
  • 33:45 2 min Manin Yegor (High-sticking)
  • 35:45 2 min Manin Yegor (High-sticking)
  • 43:08 3:0 Tesanov Daniil (Mironov Ilya, Gutik Daniil)
  • 47:10 2 min Denezhkin Maxim (Interference)