Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā HK "Rīga" šovakar Piņķos atzina Maskavas "Spartak" pārākumu - 3:4 papildlaikā.

Atgādinām, ka 10. oktobrī Rīgas klubs pakāpās uz trešo vietu MHL, savukārt novembrī un decembrī klājās bēdīgi - 12 mačos tika izcīnītas vien divas uzvaras. Koronavīrusa pandēmijas novājinātie rīdzinieki cīnījās nepilnā sastāvā un 2020. gadu noslēdza ar četriem zaudējumiem. Jaunajā gadā rīdzinieki sāka ar divām cīņām pret Novomoskovskas "Akademiya Mikhailova" - 1:4 un 6:2.

Mača ceturtajā minūtē laukuma saimnieki devās pretuzbrukumā, Mikus Mintautišķis uzmeta pa vārtiem, trāpīja aizsargam, ripa mainīja lidojuma virzienu un iespurdza "Spartak" cietoksnī (1:0). Atsākoties spēlei, rīdzinieki ieslidoja pretinieku aizsardzības zonā un ar neatlaidīgu cīņu panāca savu - Rūdolfs Polcs noformēja 2:0. Spēles turpinājumā aktīvāk darbojās viesi un iemeta trīs ripas - 2:3.

Pamatlaika priekšpēdējās minūtes sākumā maskavietis pārkāpa noteikumus un tika noraidīts. HK "Rīga" galvenais treneris Valērijs Kuļibaba pieprasīja pusminūtes pārtraukumu un izlēma vārtsarga vietā sūtīt sesto laukuma spēlētāju. Maskaviešiem izdevās izraidīt ripu no savas zonas, laukuma saimnieki tika atpakaļ un pēc ilgstošas ofensīvas 3:3 panāca Kristaps Skrastiņš, kurš trešajā periodā divreiz bija trāpījis pa vārtu stabiņu. Pamatlaika atlikušajā laikā (21 sekunde) rezultāts nemainījās, savukārt papildlaika sākumā "Spartak" iemeta uzvaras ripu.

Rietumu konferencē rīdzinieki saglabā 12. pozīciju, bet MHK "Spartak" ieņem astoto vietu.

04:11Bucenieks Karlis, Zabusovs Patriks
2 minBucenieks Karlis
16:02Hooking
2 minGinters Emils
16:33Roughing
2:1Maklozyan Yegor
18:32Shablovsky Zakhar
2 minPetrov Pavel A.
13:55Hooking
2
2 minTumanovs Miks
20:18Hooking
2 minAndzans Arturs
21:13Cross-checking
2 minBiskins Aleksandrs
27:59High-sticking
2:2Kokovin Matvei
21:35Romko Dmitry, Silantyev Dmitry
2 min
24:02Delaying the game
2 minMishakov Anton
39:04Hooking
3
3:3Skrastins Kristaps
59:39Tumanovs Miks, Fjodorovs Deniss
2:3Novruzov Ruslan
43:19Korchagin Oleg, Borodayenko Nikita
2 min
50:26Too many players on the ice
2 minMaklozyan Yegor
58:12Roughing