Otro reizi divu dienu laikā hokeja klubs "Rīga" Jaunatnes hokeja līgā atzina Sanktpēterburgas "SKA-Varyagi" pārākumu, tabulas kaimiņu duelī kapitulējot ar rezultātu 0:6. Abas savstarpējās cīņas nomināli bija "Rīgas" mājas spēles, taču aizritēja pretinieku laukumā Sanktpēterburgā.

Vakar rīdzinieki zaudēja ar 1:4, trīs vārtus ielaižot pirmajā trešdaļā, bet šodien šo rādītāju izdevās pārspēt – Sanktpēterburgas komanda pirmo periodu noslēdza ar 4:0. Sestajā minūtē, spēlējot četri pret četriem, no tālienes iemeta vakar nespēlējušais Jevgeņijs Calpanovs, 11. minūtē viņš izmantoja arī pēdējās sekundes vairākumā pieci pret trim, bet trešdaļas izskaņā mājinieki 59 sekunžu intervālā guva vēl divus vārtus. Stepans Borisovs, izslidojis vārtu priekšā, iebakstīja atlēkušo ripu, bet Dmitrijs Bučeļņikovs pretuzbrukumu noslēdza ar metienu tukšos vārtos. Pēc ceturtās ielaistās ripas Ēriku Vītolu nomainīja Svens Sokolovskis.

Spēlējot bez sava otrā rezultatīvākā hokejista Kristapa Skrastiņa (46 spēlēs 14+15 punkti) un Gļeba Prohorenkova, rīdzinieki brīnumu nepaveica un otrajā periodā ielaida vēl divas ripas un zaudēja ar 0:6. Sezonas antirekords gan netika atkārtots – divreiz šosezon ir zaudēts ar 0:7 (pret Sanktpēterburgas "SKA-1946" un pirms sešām dienām "Russkie Vityazi"). Uzvarētāju labā ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās gan Bučelņikovs, gan arī Kirils Tankovs.

HK "Rīga" šosezon vēl palikušas četras spēles, 2. un 3. martā viesojoties pie Jaroslavļas "Loko", bet 6. un 7. martā – pie Čerepovecas "Almaz". Rīdzinieki ar 44 punktiem 60 spēlēs Rietumu konferencē ieņem 13. vietu, bet "Varyagi" ar 52 punktiem pakāpās uz 11. pozīciju.

sportacentrs.com

Publicēts
1
HK Riga
2 minSinegubovs Antons
04:15Hooking
2 minMubaraksins Alisers
08:10Hooking
2 minAndzans Arturs
19:31Sapelnikov Evgeny
2 minMamaladze David
04:15Diving
2 minKabush Matvei
06:44Charging
2 minDimitrov Nikita
HK Riga
2 minVilmanis Sandis
56:17Tripping
2 minSapelnikov Evgeny
41:42Kneeing
  • 04:15 2 min Sinegubovs Antons (Hooking)
  • 04:15 2 min Mamaladze David (Diving)
  • 05:10 0:1 Tsalpanov Evgeny (Khremkin Konstantin, Rychkov Ilya)
  • 06:44 2 min Kabush Matvei (Charging)
  • 08:10 2 min Mubaraksins Alisers (Hooking)
  • 09:44 2 min Andzans Arturs (Tripping)
  • 10:07 0:2 Tsalpanov Evgeny (Khremkin Konstantin, Rychkov Ilya)
  • 10:27 2 min Dimitrov Nikita (Holding the stick)
  • 18:32 0:3 Borisov Stepan (Mamaladze David, Kolganov Artyom)