"Rīgas" komanda piektdien cieta zaudējumu Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, kā rezultātā neizdevās nostiprināties "play-off" zonā.

Rīdzinieki savā laukumā ar 3:4 (1:1, 1:1, 1:2) piekāpās Sanktpēterburgas "Dinamo" hokejistiem.

Nepilnas trīs minūtes pirms pirmā perioda beigām, cīņā vārtu priekšā, vairākumā mača rezultātu atklāja Antons Trastašenkovs, bet trešdaļas pēdējā minūtē viesi izlīdzināja rezultātu. Otrās trešdaļas minūtē "Rīga" vairākumā kļūdījās savā aizsardzības zonā un nonāca iedzinējos, taču nepilnu minūti vēlāk Antons Siņegubovs panāca 2:2.

Trešā spēles nogriežņa pirmajā minūtē Deniss Fjodorvs palika nepiesegts vārtu priekšā un vēlreiz izvirzīja mājiniekus vadībā, bet viesi ātri atjaunoja līdzsvaru, turklāt sešas minūtes pirms pamatlaika beigām panāca 4:3.

Sestdien abas komandas tiksies atkārtoti.

"Rīgas" hokejisti šosezon 59 spēlēs izcīnījuši 67 punktus, ieņemot astoto vietu Rietumu konferencē. Devītajā vietā esošajai Čehovas "Russkie Vitjazi" ir par punktu mazāk, taču vairāk uzvaru pamatlaikā.

19:14Rashevsky Dmitry, Zhabreyev Alexander
2 minPonosov Pavel
15:46Tripping
2
2:2Sinegubovs Antons
23:26Osenieks Ernests, Galimov Bulat
1:2Kalmykov Daniil
22:27Kuznetsov Pavel
2 minFaizutdinov Timur
20:41Slashing
3
3:2Fjodorovs Deniss
40:24Galimov Bulat, Sinegubovs Antons
2 minTrastasenkovs Antons
41:18High-sticking
2 minSinegubovs Antons
52:25Holding the stick
3:3Zhabreyev Alexander
41:47Ponosov Pavel
3:4Vlasov Vladislav
54:11Rashevsky Dmitry, Zhabreyev Alexander
  • 15:46 2 min Ponosov Pavel (Tripping)
  • 17:22 1:0 Trastasenkovs Antons (Osenieks Ernests, Zabusovs Patriks)
  • 19:14 1:1 Ponosov Pavel (Rashevsky Dmitry, Zhabreyev Alexander)
  • 20:41 2 min Faizutdinov Timur (Slashing)
  • 22:27 1:2 Kalmykov Daniil (Kuznetsov Pavel)