HK Rīga Krievijas pilsētā Tulā ar 2:0 pārspēja "Mikhailov Academy" komandu, kas MHL čempionātā startē pirmo reizi. Pirmās divas trešdālas noslēdzās ar 0:0. Savukārt trešajā periodā rezultātu atklāja un rīdziniekus vadībā izvirzīja Roberts Vorona (Ņikita Mateiko), bet pārsvaru dubultoja Rūdolfs Polcs (Kārlis Bucenieks, Daņila Larionovs). Rīdzinieku vārtus neieņemtus nosargāja Ēriks Vītols. Ceturtdien komandas tiksies atkārtoti.

MHL sezonas ievadā rīdziniekiem Maskavā izdevās ar mainīgām sekmēm cīnīties pret vietējo "Spartak", savukārt šovakar Latvijas komandai pretī stājās turnīra jaunpienācēja. Pirmajos divos periodos rezultāts netika atklāts, "Rīgai" izturot četrus skaitliskos mazākumus, tostarp vienu 1:50 minūtes ilgu mazākumu trīs pret pieciem.

Trešās trešdaļas ievadā Rihards Liģis nopelnīja noraidījumu, taču arī šoreiz "Mihailova Akadēmijas" puišiem neizdevās sodīt rīdziniekus. Tā vietā "Rīga" sodīja pretiniekus par izšķērdētajām iespējām, 48. minūtē mājinieku vārtsargs atvairīja Ņikitas Mateiko metienu, taču pirmais pie atlēkušās ripas bija Roberts Vorona, kurš panāca 1:0. Savukārt pēc piecām minūtēm Rūdolfs Polcs pēc filigrānas Kārļa Bucenieka piespēles no kreisā sāna ļāva "Rīgai" iegūt drošāku 2:0 pārsvaru.

"Mihailova Akadēmijas" hokejistu centieni izglābties bija velti, rīdziniekiem izcīnot otro panākumu aizvadītajās trīs spēlēs.

Publicēts
1
HK Riga
2 min
03:56Too many players on the ice
2 minBucenieks Karlis
01:16Slashing
2 minAndzans Arturs
13:24Tripping
2
HK Riga
2 minYezhov Andrei V.
33:30Roughing
39:59Tripping
2 minProhorenkovs Glebs
29:18Hooking
2 minLarionovs Danila
34:50Interference